10 rowerów dla dzieci

W tej edycji akcji przejechaliśmy ponad 1 milion rowerowych kilometrów i dzięki waszej aktywności i sponsorowi - firmie Martes - aż 10 rowerów trafił odo dzieci z domó dziecka.

„Rower Pomaga z Galerią SFERA” to wspólne wyzwanie Galerii SFERA i Fundacji Ekologicznej ARKA, które łączy tematykę ekologiczną i społeczną. Partnerem akcji są marki Martes Sport Premium oraz Kross, które współfinansują nowe i bogato wyposażone rowery dla dzieci. W tym roku otrzymają rowery Kross BLACK EDITION 1 M (https://bit.ly/2JTn1Tk), które sprawdzą się zarówno w mieście, jak i na górskich oraz leśnych ścieżkach.

 

Akcja „Rower pomaga z Galerią SFERA” to świetna inicjatywa dla wszystkich sportowców, którzy przy okazji treningu mogą pomóc dzieciom. Zadanie jest bardzo proste – przed każdą wycieczką rowerową należy włączyć aplikację Endomondo „Rower Pomaga z Galerią SFERA”, która zliczy przejechane kilometry.

Dołącz do akcji pod tym linkiem

 

https://www.endomondo.com/challenges/40954930

 

- Bielszczanie oraz mieszkańcy regionu bardzo chętnie angażują się w naszą akcję. Wyzwanie Galerii SFERA startuje 1 sierpnia. Przez cały miesiąc rowerzyści będą mogli przemierzać kilometry i jednocześnie spełniać dziecięce marzenia o własnym rowerze. Finał akcji odbędzie się 31 sierpnia w Galerii SFERA. Wtedy właśnie, dzięki współpracy ze sportowymi partnerami: Martes Sport Premium i Kross, przekażemy rowery dzieciom z domów dziecka oraz świetlic środowiskowych – mówi Monika Magner, Dyrektor Galerii SFERA – Jest to także wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich rodzin, podczas którego rodzice wraz z dziećmi mogą wziąć udział w grach, zabawach, warsztatach i innych rowerowych atrakcjach, przygotowanych przez Galerię SFERA.

 

W zeszłym roku w akcji „Rower pomaga z Galerią SFERA” rowerzyści przejechali ponad pół miliona kilometrów! Dzięki ich zaangażowaniu SFERA przekazała dzieciom z domów dziecka oraz świetlic środowiskowych aż dziesięć rowerów.

 

Powrót do listy aktualności