Rower pomaga w mediach

Informacje o naszej akcji
systematycznie pojawiają się w mediach

Rower pomaga: katowiccy rowerzyści dzieciom

Rower pomaga: katowiccy rowerzyści dzieciom

Dzięki akcji „Rower pomaga” można w prosty sposób nakręcić się na pomaganie. W Katowicach, przez fundację ekologiczną Arka, zainaugurowana została kolejna edycja tej akcji. To okazja, by jeżdżąc na rowerze pomóc dzieciom z domów dziecka, bo za każdy milion kilometrów, który rowerzyści dodadzą do akcji „Rower Pomaga w Katowicach” do organizacji społecznych działających w mieście trafia rower. W tym roku możliwe jest także wsparcie zwierząt.

Rower pomaga: katowiccy rowerzyści dzieciom

Rower pomaga: katowiccy rowerzyści dzieciom

Akcja z jednej strony pomaga promować zdrowy, sportowy tryb życia, z drugiej natomiast może być świetną motywacją, by przejechać jak najwięcej kilometrów, dzięki którym możemy po prostu pomóc innym. Dlatego cieszę się, że Katowice po raz kolejny do niej dołączają – mówi Waldemar Bojarun, wiceprezydent Katowic.

Katowice. Ruszyła 7. edycja akcji „Rower pomaga

Katowice. Ruszyła 7. edycja akcji „Rower pomaga"

Ruszyła kolejna, siódma edycja akcji „Rower pomaga”. Fundacja Ekologiczna „Arka” zachęca do rowerowych przejażdżek i wpisywania przejechanych kilometrów w aplikacji lub na stronie rowerpomaga.pl.

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.